«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Поліція попереджає батьків: дітям можуть пропонувати наркотики, схожі на цукерки

Батьки завжди переживають за своїх дітей. Дитина народжується без життєвого досвіду, тому вона більше схильна до різних неприємностей. Ми можемо вчити її багато чому, але іноді діти не надають значення речам або не запам’ятовують, що їм кажуть. Потрібно регулярно нагадувати і застерігати, адже з кожним роком лиходії придумують все більш витончені злочини. Наприклад, наркотики можуть ховатися під виглядом звичайних цукерок. Хто б міг подумати!

У Хапевіле, штаті Джорджія, 21 вересня поліція заарештувала підозрілого чоловіка. Про це відділ по боротьбі зі злочинністю повідомив у себе на офіційній сторінці в Facebook. Обшукавши підозрюваного, поліцейські виявили дві вогнепальні зброї (одна з них було вкрадена), гроші і психотропні препарати. Наркотичні засоби виглядали як цукерки.

В кінці поста поліція попередила всіх про небезпеку!

Батьки, вчителі та тренери, будь ласка, розкажіть молодим людям про цю небезпеку. Поліція не в перший раз стикається з наркотиками, замаскованими під цукерки. До речі, про таку небезпеку в 2017 році попереджала екс-заступниця глави Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук. За словами жінки, такі цукерки роздають дітям в школах і у дворах.

Правила безпечної поведінки дитини на вулиці

Дитині не можна нічого брати у незнайомців, говорити з ними, йти з ними куди-небудь, сідати в машину і т. д.

Не можна відповідати на питання, де дорослі, хто вдома, де будинок.

Не можна піднімати із землі і навіть підходити до небезпечних предметів. А краще не піднімати взагалі нічого. Про це батьки часто забувають сказати. Ні цукерки, ні прикраси, ні гроші брати не можна!

Не забувайте по кілька разів опрацьовувати одну і ту ж тему, нагадувати про ті чи інші важливі моменти дітям. Поділіться цим постом в Facebook з іншими батьками, нехай знають про небезпеку!

Джерело

Все буде Україна