«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Помилки, які ведуть до втрати грошей

Які наші помилки ведуть до втрати грошей? Кожна людина хоч раз ставила собі питання: як примножити свої статки? Чи кожен з нас здатен на це? Які наші помилки ведуть до втрати грошей? На ці та багато інших питань відповів польський мaг, учасник 15 сезону української «Битви eкстpaсенсів» на СТБ Єжи Копчинський.

Eкстpасенс назвав найпоширеніші причини втрати грошей:

«Перша помилка – люди купують те, що їм насправді не потрібно, витрачаючи гроші на вітер.

Друга помилка – наївність людей, коли вони позичають гроші не тим людям.

Третя помилка – коли людина подумки звертається до вищих сил, щоб нашкодити іншому. Пам’ятайте, згодом до людини повертається її ж зло».

Однак Єжи обнадійливо зазначив, що не існує перешкод, що заважають кожному з нас розбагатіти.

«Я вважаю, що кожна людина може примножити своє багатство. У Польщі є така приказка «Ходи золото до золота», яку час від часу варто повторювати про себе. Також у людини завжди повинен бути з собою який –небудь золотий предмет. Частіше думайте про те, що ви багаті, і що у вас постійно будуть гроші», – радить Єжи.


Як говорить ясновидець, існує простий pитуал: якщо ви йдете вулицею і бачите на дорозі копійчину, не проходьте повз неї. Наступіть на неї лівою ногою, правою рукою підніміть і покладіть на середину долоні, подуйте на неї і покладіть в кишеню.

Єжи Копчинський також радить носити з собою дрібні монети.


Крім цього, існують і інші pитуали для привертання багатства в своє життя. За словами Єжи Копчинського, pитуалів для збагачення дуже багато. Яcновидець наводить приклад одного з найпростіших: «Для pитуалу потрібні волоські горіхи, свічки, різні засушені рослини. Запалену свічку поставте між трьома горіхами і, посипаючи її сушеними травами, просіть те, чого потребуєте». Цей pитуал краще проводити восени, коли на небі повний місяць або коли починається новий нумерологічний рік.

Пише - bbc-ccnn.com

Все буде Україна