«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Порошенко готує новий удар по Зеленському! Всі подробиці!

Чинний президент України Петро Порошенко в останні дні свого правління планує ще кілька гучних пертурбацій в державних структурах країни. Зокрема, під звільнення можуть потрапити двоє уповноважених Антимонопольного комітету, які перейшли дорогу олігархові Ринату Ахметову.

Про це у своєму Facebook написав член команди Володимира Зеленського Андрій Герус, передають Акценти.

«За моєю інформацією, Порошенко в ці свої останні дні на посаді Президента планує видати укази про звільнення двох державних уповноважених Антимонопольного Комітету України: Світлани Панаіотіді і Агіі Загребельського. Однією з них вже була пред’явлена ​​вимога написати заяву за власним бажанням. Це єдині два державних уповноважених по АМКУ, які відмовилися визнавати немонополістом компанії ДТЕК Р.Ахметова. Також вони єдині, хто проголосували проти дозволу на покупку цією компанією ще двох обленерго. Ці ж двоє держуповноважених займали принципову позицію і з деяких інших питань », – переконаний Герус.

Він також додав, що головною метою таких дій Порошенко є якась помста, адже ці люди не піддавалися тиску і займали принципово незалежну позицію.

«Розрахунок простий – вичистити з Антимонопольного людей, які займають незалежну і принципову позицію. А призначення нових держуповноважених – це трьох-ходова процедура. Відповідно до закону призначення відбувається Указом Президента, але за пропозицією Голови АМКУ і за поданням прем’єр-міністра. Таким чином, задумка тих, хто програв вибори, – створити максимально лояльний до монополістам регулятор і максимально ускладнити зміна цього регулятора – а значить, послабити новообраного президента Зеленського. Такі можливі дії Порошенко очевидно вигідні Ахметову, який розглядає можливість покупки ще 5 обленерго. А це можливо, тільки з дозволу АМКУ “, – заявив Герус.

Джерело

Все буде Україна