«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Порошенко на всю Україну оrолосив ультиматум Зеленському: “Даю 45 хвилин для …”

На «Олімпійському» стартували поки що – «поодинокі» дебати Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» та дебати кандидатів 14 квітня – стартували. Володимир Зеленський поки не з’являвся.

Петро Порошенко зробив публічну заяву зі сцени:

“Я думаю, з будь-якої точки Києва можна доїхати до Республіканського стадіону. До 15.00 я вас чекаю. Час пішов!”

Далі було вступне слово Петра Порошенка.

Раніше у Володимира Зеленського відмовилися від пропозиції Петра Порошенка щодо дебатів.

Про це заявив глава штабу кандидата в президенти Іван Баканов.

Він розповів, що Володимир Зеленський готовий зустрітися зі своїм опонентом на дебатах, однак тільки 19 квітня, так як саме ця дата відповідає закону про «Вибори президента України». Баканов підкреслює, що ця умова чітко прописана в законі.

«Він чітко встановлює дату дебатів – останній день перед днем ​​тиші. Насправді це дуже мудра, демократична норма, тому що люди, побачивши дебати кандидатів, повинні в тиші, без нав’язування сторонньої думки, подумати і визначитися», – зазначив голова штабу Зеленського.


Нагадаємо, раніше кандидат Зеленський заявляв про дебати 19 квітня:

“19 квітня на НСК ” Олімпійський “відбудуться мої дебати з Порошенком, де я зможу поставити йому будь-яке питання, наприклад, коли почнуться посадки, чому Свинарчук не за гратами? Думаю, що у народу України за п’ять років дуже багато питань до Порошенка, які ви не можете йому поставити, а я можу від вашого імені передати”.

Пише - slovech.co

Все буде Україна