«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

. Порошенко привітав з Великоднем і розповів чому саме цей Великдень унікальний

У привітанні, розміщеному на сайті глави держави, йдеться, що нинішнє свято – унікальне, адже вперше Україна святкує Великдень після надання Томосу від Вселенського Патріарха і отримання власної незалежної автокефальної Церкви.

“І у кожної людини в житті бувають моменти, коли вона страждає. І через подібні випробування проходять цілі народи, цілі держави. Для перемоги потрібно дві речі: віра та любов. І сьогодні вони як ніколи потрібні Україні. Ми маємо щиро любити нашу країну та твердо вірити в перемогу. В те, що зможемо відстояти нашу свободу, зробити життя успішним і заможним”, – йдеться у привітанні Президента.

Порошенко закликав згадати у молитвах українських воїнів, бо саме завдяки їм українці мають можливість у мирі та спокої прийти до храмів.

“Згадаймо у своїх молитвах і полонених, і заручників у ворожих тюрмах. Прошу помолитися і за тих, хто втратив близьких людей, хто зазнав лиха від російської агресії. Я вірю, що, як писав Тарас Шевченко, “діла добрих оновляться, а діла злих – загинуть!”, – наголосив глава держави.

Марина Порошенко у привітання зазначила, що Великдень – це свято, коли віра перемагає безнадію і закликала не припиняти вірити в краще.

“Нехай у цей Великий день душа буде сповнена світлом, помисли – добром, а серце – любов’ю! Бажаю кожному тепла і спокою, поруч – близьких та рідних, а над головою – мирного неба”, – наголосила вона.

За матеріалами 5.ua

Все буде Україна