«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Порошенко витратив на вибори в чотири рази більше Зеленського! Сума вражає!

Активісти підрахували витрати чинного президента Петра Порошенка на передвиборчу кампанію Учасники руху “ЧЕСНО” вивчили фінансовий звіт гаранта і підрахували, скільки він витратив на вибори. Виборчий фонд Петра Порошенка виявився в чотири рази більше, ніж у переможця виборчих перегонів Володимира Зеленського. Всього на рахунок кандидата в президенти надійшло 585, 5 мільйона гривень.

За даними аналізу, більшу частину цих грошей Петро Порошенко З 8 лютого по 19 квітня 2019 витратив на телевізійну рекламу. Щоб агітувати українців з екранів, кандидат виділив 329 мільйонів гривень. Це склало 56% усіх витрат. Чинний президент заплатив 94 мільйони за рекламу на телеканалі “Україна”, 47 мільйонів – на “Інтері”, 31,28 мільйонів – на СТБ, а також майже 22 мільйони – на “Прямому”.

Чимало грошей прихильники Петра Порошенка пустили на розміщення зовнішньої реклами в ході передвиборної агітації в перед першим туром голосування. На цю технологію гарант виділив 10% свого фонду – 58,2 мільйона гривень.

За офіційною інформацією, прес-конференція та дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський» штаб Петра Порошенко витратив 2,2 мільйона гривень. Раніше джерела повідомляли, що загальна вартість дебатів на стадіоні складе близько 6 мільйонів гривень, які кандидатам потрібно було поділити порівну. Ймовірно, організація виявилася трохи дешевше, ніж передбачалося.


Активісти підрахували, що офіційні витрати Петра Порошенка до першого туру склали 800 мільйонів гривень. Адже гарант почав заробляти популярність виборців рекламою ще з 2018 року. Тоді президент витратив 122 мільйони. Але за результатами аналізу моніторингу політичної реклами на ТБ, ця сума повинна скласти не менше 175 мільйонів гривень, не рахуючи витрат на зовнішню рекламу та рекламу в інтернеті, яку Петро Порошенко часто замовляв в минулому році.

Пише  - politeka.net

Все буде Україна