«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Порубаємо дітей на шматочки: СБУ отримала дуже страшного листа

В СБУ надійшов лист з вимогою викупу в $350 тисяч за 20 дітей-заручників

Сьогодні вранці на електронну пошту Антитерористичного центру СБУ надійшов лист від невідомих, який не на жарт схвилював. Наші поінформовані джерела в СБУ повідомляють, що, в листі аноніми повідомили про дітей-заручників і вимагали викуп за них. Про це передає телеграм-канал "ХК".

Ось оригінальний текст листа:

"Хочу повідомити народу і владі України. У мене і моїх людей знаходяться більше 20 дітей в заручниках. Ці діти допомагали нам по всій Україні. Діти на даний момент голодні. Наші вимоги: відпустимо дітей, якщо нам заплатять 350 тисяч доларів, якщо грошей не буде до 22:00 04.07.2018 я і мої люди порубаємо всіх заручників на маленькі шматочки, упакуємо останки кожного і викинемо біля відділень поліції".

У своєму повідомленні "терористи" наводять імена деяких дітей, інформація про це зараз ретельно перевіряється:

1. Микола Палій
2.Ліля Наточи
3. Сніжана Дубакова
4. Козачок Олена
5. Олег Слободян
6. Іліко Горват
7. Олександр Рафальський
8. Дмитро Якименко
9. Іван Паньків
10.Олександр Бургун.

Бандити пишуть, що імен решти заручників не знають.

Викрадачі вимагають перевести 350 тисяч доларів на якийсь біткоин-рахунок і заявляють, що якщо гроші надійдуть на рахунок дітей відпустять на одній зі станцій метро Києва. Зараз поліція звіряє прізвища зниклих за останній час дітей з іменами, які представлені в списку. Не виключено, що це шахраї, а імена дітей взяті з відкритих джерел.

Інформація, за даними наших інформаторів з СБУ, схожа на чийсь безглуздий розіграш, але все одно її зобов'язані перевірити.

Джерело

Все буде Україна