«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Посол США: Представники Зеленського вважають Порошенка винним у наслідках війни на Донбасі.

На початку своєї каденції, Володимир Зеленський провів зустріч з волонтерами.
Мій товариш, з яким ми знайомі з 2014 року, був присутній на ній і, на моє запитання про зміст зустрічі, відповів:
– Жора! Якщо коротко – ми обрали малороса…
До чого я це зараз згадав?
Подивився на роздруківку доповіді Віл’яма Тейлора у Конгресі США. Розповідаючи про зустріч Курта Волкера, Тейлора, Єрмака та Новікова, посол розповів, як обидва представника ЗЕкоманди відреагували на пропозицію припинити переслідування Порошенка за «події в Керчинській протоці»: обидва достали телефони і показали фотографії братів, які постраждали внаслідок війни на Сході зі словами «Порошенко в цьому винен»!
Тобто, ці люди на особистому, на персональному рівні, на рівні підсвідомості вважають, що у війні винен Президент Порошенко. Ні Путін, ні Сурков, ні Гіркін з «Гіві та Моторолою», а саме Порошенко!
За їхньою збоченою логікою винен Президент, який розпочав захист нашої держави від російської навали!
Обидва ці персонажі є радниками Президента Володимира Зеленського…
То, чого дивуватись тому, що з українського дискурсу зникло слово «ПЕРЕМОГА» і з’явилось російське «особенный статус Донбасса»?!

Георгій Тука (с).

Колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер натякав представникам Офісу президента про те, щоб вони відмовилися від ідеї кримінального переслідування колишнього президента Петра Порошенка.


 
Про це стало відомо із публікації закритих свідчень повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора перед Конгресом.

Тейлор розповів про зустріч, яку він та Волкер мали 14 вересня із радником президента Зеленського Андрієм Єрмаком та позаштатним радником Ігорем Новіковим.

“Посол Волкер натякнув Єрмаку цьому іншому українцю – його прізвище Новіков, що було б непогано не переслідувати експрезидента Порошенка. Адже були дані та навіть дії, які свідчили, що команда Зеленського збирається переслідувати Порошенка за цілою низкою питань, приміром, через інцидент у Керченській протоці. Президента Порошенка звинувачували у військових рішеннях, які він тоді прийняв”, – сказав Тейлор.

За його словами, після цього Єрмак та Новіков дістали свої мобільні телефони та показали фотографії своїх родичів, на яких були брат і двоюрідний брат, які були вбиті чи поранені на Донбасі.

“Вони показали це Курту і мені, сказавши: Порошенко у цьому винний. У них на емоційному рівні глибока злість на Порошенка. Це – одна з речей, що мотивують атаки та судові справи на Порошенка, але не єдина. Були й інші. Олігарх Коломойський, про якого я згадував раніше, теж має зуб на Порошенка”, – сказав посол.

Все буде Україна