«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Потрібно втратити страх і забути про комерцію": Зеленський закликав Захід до жорстких санкцій проти Росії

Україна закликає міжнародних партнерів посилити санкції проти Росії, оскільки Кремль не припиняє атак на території України. Йдеться про відмову від російського експорту, зокрема нафти та нафтопродуктів, а також блокування імпорту в країну-агресора.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення 7 березня. Глава держави уточнив, що перебуває у постійному діалозі з партнерами України.

"Наші тези в розмовах із партнерами абсолютно логічні... Якщо вторгнення триває, Росія не відмовилася від своїх планів проти України, отже, потрібен новий санкційний пакет. Нові санкційні кроки проти війни і заради миру", – заявив Зеленський.

За його словами, вже зараз міжнародне співтовариство має діяти ще рішучіше. А захист бізнес-інтересів, на думку Зеленського, необхідно відкласти на потім.

"Коли хтось втрачає розум, треба втратити страх і забути про комерцію. Треба захищатися. Треба бути моральними. І державам, і компаніям. Треба боротися проти нелюдської сили, яка хоче зруйнувати саму людяність. Успіх української армії, свобода українського народу, принциповість міжнародних санкцій – ось шлях до миру", – сказав Зеленський.

Він перерахував заходи, на яких наполягає Україна:

  • Бойкот російського експорту. Зокрема, відмова від нафти та нафтопродуктів із Росії.

"Це можна називати ембарго. А можна просто мораллю – коли відмовляєшся давати гроші терористу", – пояснив Зеленський.

  • Бойкот імпорту в Росію.

"Якщо вони не хочуть дотримуватись цивілізованих правил, то не повинні отримувати і товарів та послуг від цивілізації. Нехай війна їх нагодує", – наголосив президент.

Дорогі українці, наші військові дають гідну відсіч ворогові по всій території нашої України! Ми маємо підтримку від партнерів, а росію душать санкції. Зберігаємо спокій, підтримуємо та допомагаємо один одному. Віримо у ЗСУ!

Все буде Україна