«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Приклад політикам: простий українець підніс армії неймовірний подарунок

Відомий український телеведучий Сергій Притула поділився дивовижною історією – житель Коломиї пожертвував на потреби української армії величезну кількість грошей

Історію він опублікував у себе на офіційній сторінці в Facebook.

“Пише мені якось в особисті повідомлення хлопець, мовляв, так і так, хочу дати грошей на армію. Відписувався то типу «чувак – ти красава, кинь на карту». Він пише, що сума велика, стрьомно через банк, треба при особистій зустрічі. А я на той момент мав уже неодноразово практику, коли люди мене звали на особисту зустріч, я гнав кудись, витрачав на туди / сюди годину часу, ще півгодини на каву з тим, хто запрошував, обов’язково Селфі і отримував $ 1000 гривень.

Ні, я не «зажрався» і 1000 гривень – це великі гроші. Просто цю суму можна було б спокійно кинути на рахунок, все одно ті 0,5% за переклад мені ПриватБанк повертає в кінці місяця. Просто з моїми графіками, коли за останній місяць я уклав дочку спати аж 2 рази, ці півтори години … вони для мене золоті. Ну і пишу, що «чувак, часу катма, світ тісний, куля кругла, буде нагода – перетнемось», – пише ведучий. Пройшов якийсь час після цієї розмови, Притула по роботі приїхав до Коломиї. “Бац! І знову в «личку» повідомлення: «Будете в Коломиї, знайдіть 5 хв, хочу дати грошей на армію». Ну ок.

Підійди за годину до концерту на службовий вхід. Коломия. День виступу. У нас 2 концерти в один день. Голова забита турботами. Дзвонить адміністратор: «Тут тебе хлопець чекає». Аааааааааа, чорт! Забув зовсім вже. Лечу на майданчик”, – розповідає Притула.

У звичайно підсумку він знайшов хвилину зустрітися з хлопцем, який за його словами передав на потреби армії 40 тисяч доларів. “Хлопець витягнув з сумки квартиру і віддав на армію. Останній раз подібну суму мені давали десь за часів Дебальцевого. Навіть під час Авдіївки, коли люди дали дуже багато грошей, ніхто не робив такого величезного одноразового внеску. І відразу стало соромно за свою поведінку”, – продовжив Притула.

При цьому, молодий чоловік не став світити своє ім’я, це просто “Микола з Коломиї”.

Відзначимо, цим грошам вже знайшли застосування. У себе на сторінці в Facebook Сергій Притула опублікував фотографії покупок: снайперський приціл Bushnell за 1900 $, снайперський приціл Steiner (2100 $). Також купили вісім тепловізорів Пульсар.

“Те, що у мене залишилося на руках буде використовуватися, як підстраховка. Грубо кажучи, люди, давайте не будемо думати, що Микола дав купу грошей і ми зараз купимо стільки всього для бійців, що завтра прийдемо до Ростова. Ми і далі продовжуємо збирати на оптику, БПЛА та снайперські комплекси”, – резюмував Притула.

Джерело

Все буде Україна