«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Притула терміново звернувся до українців через вибори: Будь ласка, зробіть це

Відомий український ведучий і шоумен розмістив в своєму Фейсбуквідеозвернення до українців, в якому розповів про майбутні вибори президента.

Сергій Притула нагадав про те, що 31 березня в Україні пройде перший тур президентських виборів. Він зазначив, що сам він разом зі своєю командою в цей день буде виступати з концертом в Черкасах, тому не зможе проголосувати на тій ділянці, де він зареєстрований.

«Але громадяни ми свідомі, своїм виборним правом не нехтуємо. Відповідно постало питання: як нам проголосувати в Черкасах? », – поцікавився Притула.

Він підкреслив, що це не дуже складний процес. Все, що потрібно зробити – це звернутися до відділення Державного реєстру виборців або за місцем реєстрації, або в тому місті, де ви будете голосувати.

«В один прекрасний день кожен учасник шоу взяв паспорт, взяв лист про відрядження із зазначеною датою, щоб пояснити, чому саме в цей день ми повинні змінити дільницю, відвідали кожен своє відділення Державного реєстру виборців … ще ми вказали ділянку в Черкасах, на якому нам зручно голосувати. На все про все 15 хвилин витрачено було », – розповів Притула.

Він пояснив, що розповідає це для всіх тих людей, які в день виборів будуть не вдома.

«Будь ласка, заморочьтесь на ці 15 хвилин, щоб ваш голос не пропав і у вас була можливість зробити своє волевиявлення. Ходити на вибори це як чистити зуби – мастхев », – підсумував ведучий.

Він також додав, що зареєструватися для голосування на іншій ділянці потрібно до 24 березня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сергій Притула звернувся до української молоді, змусивши їх задуматися про майбутні президентські вибори в Україні.

Відомий український шоумен, засновник і ведучий проекту «Вар’яти шоу», гуморист Сергій Притула висловився з приводу майбутніх виборів в Україні.

Так, телеведучий зазначив, що в даний час маховик передвиборної кампанії набирає обертів.

Населенню доведеться вибирати і нового президента, і депутатів парламенту в 2019 році. За його словами, головна надія покладається саме на молоде покоління. Про це шоумен написав на своїй сторінці в Facebook.

Пише - bbcccnn.org

Все буде Україна