«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Привітання на день Собору Пресвятої Богородиці 2019 в прозі

8 січня православні відзначають свято Собору Пресвятої Богородиці. Офіційно свято було прийнято в 681 році на Шостому всесвітньому соборі.

 

В день Собору Пресвятої Богородиці хочу побажати світлої радості душі і невгасаючої надії серця, добрих діянь і щирих почуттів, чистої любові і бравого успіху, великого щастя і Божої благодаті, інформує Ukr.Media.

***

Вітаю з днем Собору Пресвятої Богородиці і щиро хочу побажати милості Божої Матері і небесного захисту від бід, доброї удачі і світлого щастя в житті, щирої любові і вічної благодаті, великодушності і милосердя.

***

Вітаю зі святом!

В день Собору Пресвятої Богородиці, бажаю, щоб в кожній родині оселилося щастя. Нехай доля подбає про кожну людину і нагородить здоров'ям, радістю, виконанням бажаного і процвітанням!

Добра вам і всіх благ!

***

Вітаю зі святом Собору Пресвятої Богородиці.

Бажаю жити благодатно, любити щиро, вірити до кінця і сподіватися тільки на хороше. Нехай в житті буде багато добрих і радісних днів, гідних і шляхетних справ, теплих і відкритих посмішок.

***

Вітаю і в день Собору Пресвятої Богородиці!

Від чистого серця бажаю, щоб небо завжди було світлим і ясним, щоб доля залишалася прихильною і доброю, щоб яскраві зірки висвітлювали життєвий шлях вночі, а невгасаючи промені сонця допомагали вибирати правильну дорогу днем.

Бажаю довгих років здоров'я, умиротворення, щастя і добрих надій.

Все буде Україна