«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Прощаючись із Ксенією, ніхто не міг стримати сліз. Люди стали на коліна, дорогу встелили квітами.

Сьогодні в селі Новомиколаївка, яке раніше було в складі Кілійського району, а тепер належить до Вилківської ОТГ, попрощалися з зaгиблою під час пoжежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, Ксенією Бабенко. Провести дівчину в останню путь прийшли жителі не тільки її рідного села, а й сусідніх. Траурна церемонія пройшла у дворі школи, яку вона тільки в 2018 році закінчила, а її мама працює в ній вчителькою. Ксюшу всі знали, як відмінницю, прекрасну, сміхотливу і жваву дівчинку. Прощаючись з нею, ніхто не міг стримати сліз.

Траурна церемонія пройшла у дворі школи, яку вона закінчила торік. Там її пам’ятають як відмінницю, добру, сміхотливу і жваву дівчинку. Відомо, що мати дівчинки працює у цій школі вчителем.

Останню дорогу дівчині встелили квітами. Прощаючись із Ксенією, ніхто не міг стримати сліз. Люди стали на коліна, коли траурна процесія рушала зі школи.

У коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вул. Троїцькій, 25 пожежа спалахнула 4 грудня близько 10-ї ранку. Загинула студентка 16-річна Ксенія Бабенко. Вона вистрибнула з вікна і померла через 15 хвилин після госпіталізації. Постраждали – 32 людей. Зниклими безвісти вважалися 14, тіла трьох під звалами на згарищі рятувальники знайшли.

Все буде Україна