«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Путін озвучив головні вимоги до України та порівняв санкції Заходу з оголошенням війни

Президент країни-агресори Росії Володимир Путін заявив, що ключова вимога РФ до України – це демілітаризація. Також він заявив, що нібито рішення про початок війни в Україні було для нього важким.

Про це глава Кремля заявив під час зустрічі із жінками льотного складу авіакомпаній РФ.

"Я сказав про це на початку операції і говорив до того, як було прийнято це рішення, важке рішення, без жодних сумнівів", – сказав Путін, пояснюючи вторгнення в Україну Революцією Гідності, яку в Москві вважають "переворотом".

Він також заявив, що Росія вимагає від України нейтрального статусу для того, щоб країна ніколи не вступила до НАТО, а ключова вимога до Києва – демілітаризація.

Також він вкотре назвав українську владу неонацистами. Путін заявив, що Москва отримала дзвінок із Києва з проханням надати гуманітарний коридор: "наші відразу відреагували, призупинили бойові дії, нікого не випускають, прикриваються людьми, як живим щитом, хто вони після цього? Звичайно неонацисти".

Коментуючи введення країнами Заходу все нових санкцій проти РФ, Путін заявив, що вони "подібні до оголошення війни, але до цього поки не дійшло".

Все буде Україна