«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Путін провів переговори з Макроном і висунув ультиматум щодо України

Президент Росії Володимир Путін, який розв'язав війну в Україні, у розмові з лідером Франції Еммануелем Макроном висунув ультиматум – Київ для продовження діалогу з РФ, за його словами, має "виконати всі відомі російські вимоги".

Про це повідомляє пресслужба Кремля. Крім того, Путін видав Макрону низку фейкових заяв про атомні електростанції України, щоб виправдати акти агресії окупантів.

Зазначається, що російський лідер докладно поінформував Макрона про "провокацію" в районі Запорізької АЕС. "Спроби перекласти на військових РФ відповідальність за інцидент навколо Запорізької АЕС – елемент пропагандистської кампанії", – заявив він, спотворивши реальні події.

Крім того, Путін заявив Макрону, що ЗС РФ контролюють Чорнобильську АЕС, "щоб виключити можливість організації українськими неонацистами провокацій".

Також президент РФ сказав, що не проти зустрічі у форматі МАГАТЕ-РФ-Україна, але не у Чорнобилі, а у форматі відеоконференції чи у третій країні.

Зі свого боку Макрон у своєму Twitter також повідомив про переговори з Путіним, і пізніше – з президентом України Володимиром Зеленським.

Все буде Україна