«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Путіну так не минеться: НАТО посилить свою присутність у Східній Європі через ескалацію навколо України

Союзники НАТО переводять сили в стан готовності і направляють додаткові кораблі та винищувачі до місць розгортання НАТО у Східній Європі. Таким чином, альянс посилює стримування та оборону союзників, оскільки Російська Федерація продовжує нарощувати свою військову присутність біля кордонів України. Наразі йде мова про посилення присутності Північноатлантичного альянсу в Литві, Болгарії, Румунії, а також у Балтійському морі. Про це йдеться на сайті НАТО, зазначають Патріоти України.

Зокрема, Данія відправляє фрегат у Балтійське море і збирається направити до Литви чотири винищувачі F-16 для підтримки давньої місії НАТО з патрулювання повітряного простору в регіоні. Іспанія відправляє кораблі для приєднання до військово-морських сил НАТО та розглядає можливість відправлення винищувачів до Болгарії.

 

Крім того, Франція висловила готовність ввести до Румунії війська під командуванням НАТО. Також Нідерланди з квітня направлять до Болгарії два винищувачі F-35 для підтримки діяльності НАТО з патрулювання повітряного простору в регіоні, а також приготують один корабель та наземні підрозділи для сил реагування НАТО. За словами генерального секретаря НАТО Йєнса Столтенберга, НАТО продовжить вживати всіх необхідних заходів для захисту всіх союзників, у тому числі шляхом посилення східної частини Альянсу. "Я вітаю союзників, які надають додаткові сили в НАТО. Ми завжди реагуватимемо на будь-яке погіршення нашого середовища безпеки, у тому числі шляхом зміцнення нашої колективної оборони", – сказав генсек альянсу.

Все буде Україна