«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Різав правду-матку, в висловах себе не стримував": Бабченко виступив з розгромною промовою в ПАРЄ проти РФ

Російський журналіст Аркадій Бабченко виступив у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з розгромною промовою про глобальну агресію Росії проти всього світу.

До Страсбурга він прибув на запрошення представника української делегації Володимира Ар’єва, розповів журналіст на своїй сторінці у Facebook.

“Різав правду-матку, говорив усе, що думаю, у висловах себе не стримував. Сказав, щоб у жодному разі не пускали орків назад у ПАРЄ. Послухали! Шкода, Скабеєву не зустрів. Ось тут би моєму красномовству взагалі не було б меж”, — поділився враженнями Бабченко.

Зокрема приводом для продовження санкцій проти Росії у ПАРЄ він назвав її агресивну політику гібридної війни, з якою донедавна ніхто іще у світі не стикався.

“Росія — це новий авторитарний, а на мій погляд, напевно, вже і диктаторський режим, що з’явився одним із перших у ХХІ столітті, який почав вести проти всього світу таку гібридну війну, з якою ще світ не стикався. Такого не було навіть у Геббельса. Геббельс, я гадаю, зараз у труні просто аплодує, бо у нього були тільки газети, а ця країна має і телебачення, й інформаційні технології, й інтернет, і у Facebook вони палять всіх направо і наліво”, — яскраво висловився Бабченко про країну-агресора.

Крім того, він звернув увагу, що на відео за його спиною у вікні видно Європейський суд з прав людини. Журналіст пообіцяв, що колись він обов’язково там свідчитиме проти путінської Росії та представників її режиму.

Аркадий Бабченко

Джерело

Все буде Україна