«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Росія висунула ультиматум Україні після фейковий виборів у "Л/ДНР"

Росія висунула ультиматум Україні з вимогою визнати результати фейковий виборів на окупованій частині Донбасу. Також у Москві пригрозили, що українська влада "остаточно втратить" ці території, якщо не піде на їхні умови.

Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров. На його думку, Україні варто негайно провести переговори з "обраними" ватажками терористичних "ДНР" і "ЛНР", передає ТАСС.

"Саме час зараз, поки ще не пізно, київському уряду і президенту зрозуміти, що треба вести переговори із законно обраною владою Донецька і Луганська. Вони повинні стати учасниками цих переговорів, якщо українська влада не хоче остаточно втратити ці території", — висловився представник країни-агресора.

Крім цього, Джабаров сказав, що спроби повернути окуповані території Донбасу під контроль України "закінчаться сумно". На його думку, наслідки цього "можуть стати важкими і для всього європейського світопорядку".

Нагадаємо, що окупанти 11 листопада провели так звані вибори "глав" і "парламенту" в "ДНР" і "ЛНР". Для забезпечення високої явки на "виборчі дільниці" бойовики підписували зобов'язання голосувати за кандидатуру в. о. ватажка терористів Дениса Пушиліна.

Джерело

Все буде Україна