«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Росіяни відрізали голови і вирізали серця полоненим - екс-боєць АТО

Російські військові і найманці жорстоко катували полонених добровольців і бійців ЗСУ, відрізали їм голови, знімали шкіру і чинили інші тяжкі злочини. Про це повідомив екс-боєць батальйону "Донбас" Дмитро Куліш, який пройшов російський полон після Іловайська, на спільній прес-конференції з СБУ і МЗС, передає УП.

"Не всі повернулися з полону. Є випадки відрізання голів тим людям, які на відео були живі, потім вони були обезголовлені. Є випадки зняття шкіри, і багато ще звірств, які можуть підтвердити ті, хто там були", - розповів він.

За словами бійця, одному з його побратимів росіяни навіть вирізали серце.

"У 2014 році нашого бійця батальйону "Донбас" російські найманці прив'язали на трос за вантажний автомобіль, тягали на тросі, потім йому вирізали серце, чому є фото- і відеопідтвердження", - розповів Куліш.

У свою чергу голова СБУ Василь Грицак додав, що задокументовано багато фактів, коли катування відбувалися на територіях РФ під керівництвом ФСБ.

"Багатьох з тих, хто катував наших бійців, ми ідентифікували. Деяких з них ми знаємо за позивними. Я переконаний, що пройде час, і ми зможемо притягнути їх до відповідальності", - сказав Грицак.

Джерело

Все буде Україна