«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Розчарував, дуже прикро”: У Мережі обурені спільним фото Притули і Вакарчука. Не варто було йти в політику!

Популярний український шоумен і телеведучий Сергій Притула, який йде в Раду з партією «Голос», опублікував в соцмережі фото разом з музикантом і главою партії Святославом Вакарчуком у себе вдома.

“У НАШОМУ ДОМІ ЗАВЖДИ РАДІ ГОСТЯМ. САМЕ ЦЬОГО ПРИГОЩАЛИ” КОРИСНОЮ “ВЕЧЕРЕЮ (ПОТІМ БУЛИ ЩЕ ДЕРУНИ :)). ЧУДОВЕ ЗАВЕРШЕННЯ НАСИЧЕНОГО ДНЯ В ТЕРНОПОЛІ! І НЕ КАЖІТЬ МЕНІ ПОТІМ, ЩО ВАКАРЧУК НЕ БУВ У ЗБАРАЖІ :)))) !!! “, – ПРОКОМЕНТУВАВ ФОТОГРАФІЮ АРТИСТ.


Користувачі соцмережі почали бурхливо обговорювати знімок Притули з Вакарчуком. Багато в досить грубій формі висловлювалися з приводу рішення шоумена йти в політику, тим більше з партією Вакарчука.


Деякі коментатори зазначили, що перестали поважати Притулу після цього.

Нагадаємо, раніше Притула заявив, що йде в політику. Телеведучий намірився балотуватися до Верховної Ради в складі «Голосу», щоб «бути корисним цій країні і людям».

Своє рішення Притула пояснює просто: «Хочу, щоб мої діти жили і працювали в цій країні». І запевняє, що в списку партії немає ні колишніх депутатів, ні лобістів інтересів олігархів, а є юристи, економісти, волонтери, військові та багато інших людей – фахівців в різних сферах – які дійсно можуть принести країні користь.

Більш того, Сергій попросив поставити його на 30 місце в списку, хоча Вакарчук пропонував йому першу десятку: «Це наша з вами угода, – пояснює телеведучий. – Щоб я потрапив до парламенту, партія повинна набрати трохи більше 10%, так що йдіть і голосуйте ».

Джерело

 
Все буде Україна