«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Сергій Сивохо назвав перший крок до реінтеграції окупованої частини Донбас”

Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо вважає, що першим кроком для реінтеграції Донбасу має стати максимальне спрощення процедур перетину лінії розмежування через контрольні пункти в’їзду-виїзду.

Про це він сказав сьогодні під час прес-конференції в Києві, передає Прямий, пише Уніан.

“Я вважаю, що чим більш людяно ми будемо ставитися до людей, які перетинають КПВВ, чим кращі умови ми будемо для них створювати, тим ми вище піднімемо реноме своєї країни. Нехай люди, потрапляючи до нас, бачать, що про них пам’ятають, про них піклуються. Я вважаю, що це один з найголовніших питань, швидких кроків зараз”, – сказав Сивохо.

За його словами, на під’їздах до КПВВ “йдуть на другий план рівність і єдність”. “Особливий режим пропуску, підтвердження особи, необхідні переліки якихось предметів, дозволених до провозу – це все тисне на людину”, – пояснив він.

Сивохо підкреслив важливість питань, пов’язаних з безпекою, але в цьому контексті сказав про ризик втрати людей. Говорячи про можливе спрощення умов переходу КПВВ, Сивохо сказав: “Це видимий очима одразу результат. І це буде здорово, це перший крок”.

Все буде Україна