«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Що сказав Зеленський Європарламенту: основні тези

🔴 Що Зеленський сказав Європарламенту: ключові тези 

🔻 Ми віддаємо сьогодні за цінності, за права, за свободу, просто за бажання бути рівними, такими самими, як ви, — ми віддаємо наших найкращих людей, найміцніших, найсильніших українців. 

🔻 Є такий вираз: український вибір Європи. Я б дуже хотів, щоб сьогодні прозвучав від вас вибір Європою України. 

🔻 Харків сьогодні. Десятки жертв — ось така ціна свободи. Ми боремося просто за свою землю і за свою свободу. І ніхто в нашу свободу і в нашу державу не зайде. 

🔻 Ніхто не зламає нас. Ми сильні. Ми українці. 

🔻 Ми хочемо, щоб наші діти жили. Вчора 16 дітей загинуло. І знову Путін скаже, що це якась там операція і вони б'ють лише військовій інфраструктурі? Де наші діти, на яких військових заводах вони працюють?! На яких ракетах вони, на яких танках?! 

🔻 Ми боремося за наші права, свободи, за життя. А зараз ми боремося за виживання. І це найголовніша наша мотивація. Але ми боремося і за те, щоб бути рівноправними членами Європи.  

🔻 Сьогодні ми всім показуємо, що ми такі і є. З нами Європейський Союз буде точно міцнішим. Без вас Україна буде самотньою. 

🔻 Ми довели свою силу. Ми довели, що ми такі самі, як ви. Доведіть, що ви разом з нами. Доведіть, що ви нас не відпускаєте. Доведіть, що ви дійсно європейці.  

🔻 І тоді життя переможе смерть, а світло – темряву.  

Слава Україні!

Все буде Україна