«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Щойно в 21:00 Порошенко в перше прокоментував сьогоднішню трагедію. Виявляється в цьому винен ніхто інший як…

Президент України Петро Порошенко більше 15 годин зберігав гробове мовчання з приводу інциденту з вибухом складів в Ічні та лише ближче до вечора зажадав перевірити всіх, хто був відповідальний за зберігання боєприпасів на цьому складі.

Станом на сьому годину вечора, втім, на всіх офіційних інтернет-ресурсах і акаунтах глави держави в соціальних мережах виразна реакція на інцидент була відсутня, повідомляє Інтерфакс.

Втім, ще вранці прес-секретар глави держави Святослав Цеголко повідомляв, що Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, яка склалася через вибухи на складах боєприпасів поблизу міста Ічня Чернігівської області.

«Президент викликав силовиків для доповіді в зв’язку з ситуацією, що склалася поблизу Ічні на Чернігівщині», – повідомив Цеголко в своєму Twitter.

Лише ввечері прес-служба президента виробила єдину позицію і заявила, що виходячи з доповідей силових відомств, зокрема, даних СБУ, зараз розглядаються три версії причин події.

«Основна з них – вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга – порушення правил пожежної безпеки або зберігання боєприпасів, третя – навмисний підпал або підрив з метою приховування нестачі боєприпасів», – сказано в повідомленні.

Порошенко зажадав перевірити всіх відповідальних за зберігання боєприпасів на складах близько Ічні.

«Щоб ми сьогодні повністю і ретельно вивчили цей досвід для того, щоб не допустити повторення атаки диверсійно-розвідувальних груп противника», – сказав він.

Все буде Україна