Щороку, не зважаючи на погоду, збираю багатий урожай огірків з невеликої ділянки. Колись мені жіночка на базарі відкрила секрет, каже, що в них в селі усі давно так роблять.
Ця технологія вирощування огірків на відкритому грунті позбавить вас зайвої метушні і дасть хороший урожай з невеликої ділянки. Джерело
Ця незнайома жінка порадила мені використовувати при посадці кропиву і подорожник. Досить тільки додати при посадці в кожну лунку трохи порізаних свіжих цих рослин, і огірки будуть відчувати себе чудово.
Кропива містить безліч макро- і мікроелементів, які створюють сприятливе середовище для зростання огірочків.
Подорожник багатий калієм, який допомагає плодоношенню і потім робить огірки смачнішими (подорожник треба брати без корінців).
Читайте також: В минулому році мала чудовий урожай капусти. Все завдяки безцінному копійчаному засобу, який порадила мені моя сусідка. Цього року знову так зроблю
Кропиву і подорожник попередньо подрібнити (ножицями, ножем). В такому стані в землі вони почнуть перепрівати, віддаючи огірочкам тепло і поживні речовини. З таким добривом можна обійтися без будь-якої хімії.
В кожну лунку при посадці додайте порізану суміш рослин. Потім лунки поливаємо водою. Розміщуємо насінини огірків в лунки, присипаємо землею (щоб були закриті всі пустоти), і ще раз поливаємо.
Залишилось посипати огірки товстим шаром сіна і провести замульчування.
Ось що ще слід враховувати при вирощуванні огірків
Огірки люблять тепло
Висівати огірки слід, коли заморозки залишилися позаду, а температура верхнього шару грунту прогрілася до +14 градусів. У холодній землі огірки просто не виживуть. Оптимальна температура для цього овочу не повинна перевищувати +28.
Оптимальна щільність посадки – 6-8 кущів на квадратний метр, адже ці рослини потребують провітрювання і сонячного світла.
Огірки люблять хороше підживлення
Перед посадкою огірків земля повинна бути добре удобрена. Можна використовувати гнiй, пеpегній, курячий послід, мінеральні дoбрива чи запропоновану суміш з кропиви і подорожника.
Огірки люблять велику кількість вологи
Коренева система огірків любить велику кількість вологи. Інакше рослина починає темніти, її ріст сповільнюється, листки починають жовтіти, а в плодах з’являється гіркота.
Гарного вам врожаю в цьому році!
Пише - ukrainians.today