«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Швидко розряджається смартфон? Не поспішайте купувати новий, ми допоможемо заощадити ваші гроші!

Швидка розрядження смартвона – головна проблема всіх сучасних людей. Погодьтеся, прикро, коли в очікуванні важливого дзвінка, у вас вимикається телефон. Ми розповімо, як можна заощадити заряд батареї, щоб її вистачило на весь день і не доводилося переривати важливу розмову.

Як правильно заряджати акумулятор телефону

Зазвичай люди заряджають телефон з вечора до самого ранку. Це зовсім неправильно. Більшість гаджетів повністю заряджаються за 3 години. Весь інший час зарядний пристрій буде робити періодичне підживлення апарату, утримуючи заряд на рівні 100%. Через цей постійно активний режим роботи, батарея знижує максимальну ємність.

Чому телефон швидко розряджається

1. Засмічений роз’єм для зарядки

Дослідження довели що, на поверхні смартфона накопичується набагато більше бактерій, ніж на кришці унiтазу. Ось чому бажано протирати апарат періодично. Особливу увагу треба звернути на місця роз’єму живлення. У цей отвір роз’єму потрапляє сміття і пил, через що згодом зарядка телефону неповноцінна.

2. Встановлююте яскраві “шпалери”

Люди постійно дивляться на екран телефону, перевіряючи час, вхідні повідомлення або дзвінки. Встановивши чорно-білу заставку ви значно скоротите споживання енергії.


3. Завжди носите апарат в руках

Нагрівання і переохолодження гаджета прискорюють розрядку батареї телефону. Тримайте смартфон в місці, де на нього не впливатимуть спека і мороз. У спеку вище +30 ° C або холоді нижче -20 ° C, намагайтеся рідше виймати телефон з сумки або кишені.

4. У вас завжди включений автоматичний поворот екрану  

Вимкніть функцію «Автоматичний поворот екрану» і включайте її при необхідності. Спеціальний датчик (акселерометр), який відповідає за цю функцію, витрачає дуже багато електроенергії.

5. Не закриваєте вікна додатків

Всі додатки, які ви просто згорнули, а не закрили, продовжують харчуватися зарядом батареї, працюючи у фоновому режимі. Саме тому, рекомендуємо вам не забувати час від часу закривати абсолютно всі вікна.


6. Встановлюєте яскравість екрану на максимум

Вимкніть автоматичне налаштування яскравості і вручну встановіть яскравість екрану на мінімально комфортний для вашого зору рівень.

7. Включений вібровиклик

Ця функція швидко розряджає акумулятор телефону. Намагайтеся включати її тільки при необхідності. Використовуйте звичайний звуковий режим або повністю вимкніть звук.

8. Неправильно налаштоване автоблокування

Налаштуйте автоматичне відключення екрану гаджета. Виберіть оптимальний для вас час для блокування. Таким чином, значне скорочення споживання енергії, і навіть якщо ви забудете заблокувати апарат, він зробить це самостійно.

9. Не відключаєте GPS, Bluetooth і Wi-Fi

Після вимкнення цих функцій, якщо в цей час ними не користуєтеся. Включені GPS-навігатор, Bluetooth і Wi-Fi тільки сприяють тому, що заряд батареї витрачається даремно.


10. Не вимикаєте телефон ніколи

Фахівці говорять про те, що телефон треба відключати хоча б раз на тиждень. Це продовжить термін служби акумулятора.

11. Не виключаєте функцію розпізнавання голосових команд

Акумулятор Android-гаджета сильно розряджається через функції розпізнавання команди «О’кей, Google». Телефон безперервно сканує мову і звуки, в очікуванні, що ви скажете, через що знижується зарядка батареї. Вимкніть цю функцію через Google Now – Налаштування – Голосовий пошук – Розпізнавання «О’кей, Google».

Користуйтеся даними нами порадами і ваше життя стане простішим і легшим. Вам буде вистачати батареї до кінця дня, а важливі діалоги через розряджений телефонами не буде пропущено!

Джерело

Все буде Україна