«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Скандал на "Росія-24": Ахеджакова красиво затулила рота російській журналістці

Російська актриса Лія Ахеджакова потрапила у скандал через те, що підтримала незаконно ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова, але не підтримала громадянку Росії Марію Бутіну, яку затримали в США за підозрою в роботі агентом на Москву.

На російському телеканалі “Россия-24” її розкритикували за такий вчинок, розповіла на своїй сторінці в Facebook російська журналістка Олена Риковцева.

Крім того, Сенцова на російському ТБ назвали “терористом-невдахою”.

“Дорога Лія Ахеджакова! Оскільки телевізор ніхто не дивиться, змушена сама повідомити вам про вашу тяжку політичну помилку. Ви підтримали “терориста-невдаху” Сенцова. Але навіть не подумали підняти свій голос на захист героїні російського народу, яка нудиться в американських застінках, Марії Бутіної. Догану вам з занесенням від телеканалу Росія-24 “, – написала Риковцева.

“Подзвонила Лії. Розповіла, що ось без її підтримки їм у справі Бутиної схоже не обійтися”, – додала вона.

За її словами, актриса відповіла, що завжди радіє, коли вона в хорошій компанії.

“По-друге, що значить Сенцов “терорист-невдаха”? Це означає невдалий? За що ж він тоді сидить? А Бутіна – це щаслива шпигунка? Але я не можу її підтримати. Я не впевнена, вона Бутіна або Путіна. Я не можу захищати напів-Путіну. Це без мене”, – процитувала Риковцева Ахеджакову.

Джерело

Все буде Україна