«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Скандальна екс-нардеп кинулася захищати Росію, від її слів кров закипає

Колишні представники Партії регіонів продовжують робити божевільні заяви в кращих традиціях російської пропаганди

Скандальна екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко на російському телебаченні заявила, що на Донбасі нібито немає російських військових. При цьому вона додала, що якщо Україна хоче вступити з ними в протистояння, то може почати наступ до Криму, де розміщуються регулярні частини РФ.

Зрадниця України також цинічно звинуватила свою рідну країну в навмисній здачі півострова кремлівським окупантам. Своїми безглуздими міркуваннями соратниця Віктора Януковича поділилася в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1”.

“У нас вже це питання “Чий Kрим?” не модне. Питання” Хто злив Крим?” в моді… По суті, злили ті люди, які в результаті “державного перевороту” прийшли до влади, яким потрібен був зовнішній агресор, яким потрібна була якась війна”, – нахабно заявила Бондаренко в кращих традиціях кремлівської пропаганди.

Вона зізналася, що в Криму є російські військові, проте при цьому озвучила безглузду тезу путінських пропагандистів про те, що на Донбасі нібито воюють шахтарі і металурги.

“Так, в Криму є російська армія, а чого ж не воюємо там? На Донбасі її немає, а ви розповідаєте, що там війська стоять, і воюєте з шахтарями, металургами і іншими людьми, яких приймають за регулярні війська Російської Федерації”, – цинічно звернулася Бондаренко до українців.

Джерело

Все буде Україна