«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Смачний домашній хліб, який я ніколи не замішую! Такий пухкий і довго не черствіє!

Щоб приготувати тісто для хліба за цим рецептом, треба докласти мінімум зусиль: його майже не потрібно замішувати. А пекти такий хліб слід у гусятниці або чавунку під кришкою. Домашній хліб, який не треба замішувати 500 г борошна, 5–10 г пресованих дріжджів, 1,5 ч. ложки солі, 370 мл води кімнатної температури.

У каструлі з водою розчинити дріжджі, додати решту складників, перемішати рукою буквально кілька разів, щоб борошно тільки увібрало в себе воду. Залишити у теплому місці на 2 год.

Змастити гусятницю або чавунок маслом, посипати борошном. Стіл посипати борошном, вивалити тісто, розпластати і зібрати його в конверт. Перекласти швом донизу у гусятницю. Накрити плівкою або припудреним борошном рушником, дати підійти ще 30 хв (має піднятися у 2 рази).

Накрити кришкою (якщо нема, поставити на дно духовки ємність з водою, щоб утворилася пара), поставити у розігріту до 230–250 ºС (дуже гарячу) духовку.

Пекти під кришкою 30 хв і ще 15 хв без неї (для скоринки). Після випікання викласти на решітку і накрити на 10 хв рушником

Джерело

Все буде Україна