«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Смертельна ДТП з зірками "Дизель шоу": в мережі зявилося перше відео з лікарні

Зараз артисти знаходяться в лікарні у важкому стані

Буквально недавно в мережі з'явилося відео з лікарні, куди доставили жертв кривавої автокатастрофи поблизу села Міла, в результаті якої трагічно загинула актриса Марина Поплавська. Так, стало відомо, що постраждалі були госпіталізовані в одну з лікарень Боярки та в клініку «Борис».

Кореспонденти відвідали медичний заклад, щоб дізнатися про стан потерпілих. По приїзду до центральної районної лікарні Києво-Святошинського району з'ясувалося, що сюди було доставлено лише водія автобуса. Медики категорично відмовилися коментувати стан потерпілого.

У свою чергу співробітники поліції, які чергували під будинком, також не володіли такою інформацією. Проте вдалося поспілкуватися з напарником водія — Максимом. Варто відзначити, що його не було в машині на момент аварії.

«Лежить, очі відкриті, він перебуває в шоковому стані. Я його знаю півжиття, ми возили Dizel Show неодноразово. Він досвідчений водій. Швидше за все, причиною стала технічна несправність» — розповів Максим.

Крім того, пізніше він додав, що водій автобуса отримав множинні травми, але у свідомості і дає свідчення слідчим. Після цього його відвезуть в Білу Церкву, де буде продовжено лікування. Це пов'язано з тим, що він і Максим живуть в цьому місті. При цьому відомо, що зірок української гумористичної програми Dizel Show відвезли в одну з клінік «Борис».

Про стан постраждалих на даний момент нічого не відомо, так як від будь-яких коментарів працівники лікарні відмовилися. Представник проекту також відмовився спілкуватися. Єдине, в лікарні все ж підтвердили, що артистів доставили в клініку.

Джерело

Все буде Україна