«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Сьогодні кабмін всіх нас з Вами нахабно розвів! Мільйони українців важко постраждають вже 1 червня

Кабмін і НАК “Нафтогаз” нахабно розвели українців і готуються знову підвищити ціну на газ. Про це повідомив український журналіст Олександр Дубінський. Він опублікував в соцмережах відеоролик, в якому пояснив цинічну схему по обману споживачів. Автор звернув увагу, що вже скоро народ України втратить довгоочікуване зниження ціни на газ.

“Отже, вибори закінчилися, а це значить оббирати населення можна з ще більшою силою. І це нам демонструє НАК” Нафтогаз-Україна “, яка з 1 червня планує підвищити тарифи для населення на 360 гривень”, – заявив Олександр Дубинський, посилаючись на проект нового паливного договору.

Журналіст нагадав, що з 1 травня, після вимог прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, “Нафтогаз” знизив вартість газу для населення на 300 гривень. Таким чином, всього за місяць все повернулося на круги своя, а блакитне паливо навіть подорожчало на 60 гривень. За словами Олександра Дубинського, котирування європейських газових компаній демонструють зовсім іншу ситуацію. На біржі в Європі вартість тисячі кубометрів газу навіть з доставкою оцінюють в 6905 гривень на 1 травня і 6911 – на 10 травня. Тобто, за десять днів вона практично не змінилася.

“Це звичайне бл * дство української влади, яка чітко розуміє після виборів свій термін, який їм залишилося займати свої смачні місця і крісла, чітко розуміють, що зараз потрібно терміново підвищувати тарифи. Тому що тарифи – це найкращий спосіб пограбування населення”, – обурився Олександр Дубинський.

Автор відеоролика розкрив цинічну схему чиновників по обкрадання українців. За його словами, спочатку гроші акумулюються в НАК “Нафтогазі” і розкрадаються керівництвом організації на чолі з Андрієм Коболєва. Потім кошти потрапляють до державного бюджету, де їх вже ділить між собою “міністерська команда” Володимира Гройсмана та Петра Порошенка.

Олександр Дубинський наголосив, що українцям продають газ з величезною націнкою чиновники, “які тупо кладуть собі ці бабки в кишеню”. Тим часом, народ не особливо обурюється діями влади, ніж ще сильніше зміцнює її безкарність.

Джерело

Все буде Україна