«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Стало відомо, що Портнов підготував Порошенкові в день інавгурації Зеленського

Екс-заступник глави адміністрації президента-втікача Віктора Януковича Андрій Портнов, який сьогодні повернувся в Україну,

заявив, що вже з завтрашнього дня, тобто з 20 травня, починає подачу заяв в НАБУ і ДБР про скоєні злочини Петром Порошенко і людьми з його оточення, передає видання “Страна“.

У головному фокусі, як заявив екс-заступник голови Адмінстрації президента Януковича – ті зловживання, які викликали найбільший резонанс в суспільстві. Це розкрадання в армії, історія з оборонним замовленням заводу “Кузня на Рибальському” і не допустити продаж активу за 300 млн доларів, а також панамські офшори п’ятого президента.

Портнов вважає, що українські суди задовольнять клопотання прокурорів про взяття під варту Порошенко. При цьому він також вважає за необхідне забезпечення арешту майна колишнього президента і його активів, у тому числі в офшорній юрисдикції.

Для цього команда Портнова вже провела підготовчу роботу і консультації в Панамі і Великобританії.

Андрій Портнов назвав ряд персоналій з оточення Порошенко, яким загрожує кримінальне переслідування в першу чергу. Серед них глава його фракції в парламенті Герасимов, голова фракції “Народного Фронту” Максим Бурбак, колишній заступник голови Адміністрації президента Олексій Філатов, нардеп Сергій Пашинський і комерсанти-чиновники з оточення Порошенко.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про інавгурацію

Все буде Україна