«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Святослав Вакарчук зібрався у політику: співак візьме участь у парламентських виборах

Український музикант і лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук нібито готується взяти участь у парламентських виборах в Україні.

Легенда української рок-музики скоро представить свою політичну команду. Прес-служба співака поки інформацію не підтвердила, але і не спростувала, інформує Ukr.Media.

"Вже 16 травня співак нарешті оголосить про свій похід у політику і презентує команду. Місце і час зустрічі поки невідомі", — уточнили в ЗМІ.

За оцінкою політологів, у партії Вакарчука є всі шанси подолати необхідний для входу до парламенту 5%-й бар'єр на голосуванні.

"Враховуючи, що в цій виборчій компанії буде домінувати емоційна, а не раціональна складова, шанси Вакарчука я б не виключав. В Україні сформувалося електоральне ядро ліберального типу. Йому потрібна політична сила, нові лідери, нові смисли і правильна нова комунікація", — висловився політолог Олександр Антонюк.

На його думку, саме люди ліберальних поглядів зупинять свій вибір на партії музиканта. Це можуть бути ті, хто в 2014 голосував за "Самопоміч".

Все буде Україна