«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Так не може бути: Ада Роговцева вразила українців патріотичним вчинком, зворушливе відео

Ада Роговцева порадувала українців патріотичним вчинком

Народна артистка України Ада Роговцева побувала в гостях у бійців 503-го батальйону морської піхоти, який виконує бойові завдання на передовій. Артистка разом з колегами зіграла невелику виставу і поспілкувалася з бійцями.

“Доречно ось так низенько вклонитися вам і поцілувати цю землю, щоб вона була українською. Тому що так, як ви живете, то ви переживаєте – так не може бути, так не треба, щоб було. Ми понесемо цю вашу правду, ми говоримо про це . Сцена, світло, костюми, музика – все, що для вистави, а тут воно інакше – тут он воронка”, – сказала бійцям Роговцева.

Нагадаємо, народна артистка України Ада Роговцева розповіла дивовижну історію про сміливого українського військовослужбовця, з яким вона познайомилася на Донбасі. За словами знаменитої актриси, кілька років тому вона зустріла на передовій молодого хлопця без ноги, який, незважаючи на серйозне поранення, відмовився залишати службу в зоні АТО.

Роговцева каже, що сміливість цього героя вразила її до глибини душі. Вона зізнається, що саме такі люди мотивують її часто їздити в зону бойових дій. «Я розповідаю одну історію дуже часто, тому що мені боляче.

Коли на День незалежності ми приїхали з виставою в один з батальйонів там, у зоні АТО. Солдатики вишикувалися в ряд, щоб нас привітати. І серед усіх я побачила одного високого хлопця, який стояв на рівні з усіма без однієї ноги, на милицях«, — згадує Ада Миколаївна.

Після цього вона запитала у командира батальйону, чому солдат з таким пораненням продовжує воювати. Їй пояснили, що він є одним з кращих бійців і знаходиться на передовій по своїй волі.

«Він воював, після чергового обстрілу залишився без ноги, трохи підлікувався в госпіталі і повернувся на передову. Причому, власну машину переобладнав під кулемет, і продовжує захищати наш мир і спокій так, що з лінії фронту його не витягнеш. Це неможливо передати або розповісти, це треба побачити», — каже Роговцева.

Джерело

Все буде Україна