«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Тані вистачило лише однієї розмови з чоловіком, щоб не замислюючись, схопити ще маленьку дитину, зібрати речі і тут же виїхати від нього. А на наступний же день подати на розлучення

Іноді слова можуть привести до такого, чого ми від себе самих абсолютно не могли б очікувати, повернувши наше життя в абсолютно протилежне, незвідане русло, хоч і не завжди це русло – погане.

Тетяна і Сергій прожили не один рік. Познайомилися ще в університеті. Дівчина закохалася не відразу, довго придивлялася до хлопця, який те й робив, що обсипав її подарунками і компліментами. Подарунки не приймала, все думала, що не його поля ягода вона. Але почуття дали своє і в кінці університету вона вже стала нареченою, а після і дружиною.

Перед ними були відкриті всі двері, життя тільки починалася, але для Тані вистачило лише однієї розмови з коханим чоловіком, щоб абсолютно не замислюючись, схопити ще маленьку дитину, зібрати найнеобхідніші речі і тут же виїхати від нього. А на наступний же день подати на розлучення. Одне слово, одна розмова і вона пішла. Мабуть, була права, відчуваючи, що це не її чоловік. Сергій все життя прожив з мамою.

Батько пішов ще тоді, коли хлопчикові було два. Мати сильно оберігала сина і він виріс досить інфантильним. Коли ж він розповів, що закоханий в Тетяну, яка була з дуже скромної родини, але тиха і хороша – мати сама підштовхнула його до весілля з дівчиною.

Але відразу після весілля свекруха стала дуже часто відвідувати молоду сім’ю і, спочатку, Таня була їй навіть вдячна за підтримку. Жінка була дуже добра і ввічлива, прив’язувала до себе Тетяну. Але після кількох таких років – Таню просто почало дратувати те, що її постійно вчать життя. А це, на думку матері Сергія, у всьому і завжди потурати чоловікові, прибирати за ним, готувати і ніколи з ним не сперечатися, адже чоловік завжди має рацію.

Ось, наприклад, роблячи ремонт, подружжя не зійшлися в думці про те, які повинні бути шпалери. Сергій тут же набрав мати і та примчала.

– Навіщо ж ти йому нерви їси? Чоловік завжди прав.

Таня лаятися не хотіла і їхала з чоловіком, який посміхався, саме за тими жовтими шпалерами, що вибрав інфантильний глава сімейства.

Причіпки траплялися все частіше і частіше, потік критики не припинявся.

Але крапку у всій цій історії поставила одна ситуація, яка вuбuла Тетяну з колії. Коли чоловік повернувся з роботи, а свекруха завітала в гості і помітила брудне взуття чоловіка в передпокої, вона тут же почала:

– Пані Тетяно, чому це у чоловіка брудне взуття? Зараз же помий і на просушку став!

Можливо, вона б і проігнорувала, якби не реакція чоловіка: «Мам, ну недосвідчена вона, я її ще навчу бути хорошою дружиною, не хвилюйся – тобі не можна!».

Тетяна просто зібрала сина, речі і послaла родичів в передпокої.

Біля під’їзду Таня викликала таксі і більше свого сімейства не бачила.

За матеріалами

Все буде Україна