«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Тарас Чорновіл висловився щодо приїзду Коломойсього в Україну і хронології реваншу.

Я вже не встигаю відстежувати хронологію реваншу. З останнього, що механічно попало на очі:

– За недостатньо підтвердженими новинами в Україну повернувся олігарх Коломойський, буде перебирати управління над країною та своїм новічком, бо той уже остаточно в істерику впав. Також хочу нагадати, що Ігор Валерієвич переконаний, що ми всі йому щось винні (з кожного громадянина України олігарху належиться десь від 12 до 18 тисяч гривень). Задоволені? А він добре вміє мотивувати українські суди, тим більше, маючи в руках реальну владу. Узагалі то, Коломойський проходить у численних кримінальних справах, як в Україні, так і за кордоном. Але хто ж тепер ризикне хазяїна зачіпати.

– Суд остаточно відхилив апеляцію СБУ й Держкіно щодо заборони трансляції серіалу “Свати” та заборони на в’їзд російського актора, який відверто потоптав українське законодавство, Ф.Добронравова. Позивачем проти держави були бізнес-структури новообраного голови цієї ж держави. Суди раніше аж так нагліти не відважувалися, знали, що всі неправосудні рішенні їм точно зарахуються. Теж пам’ятали, що судова реформа, хоча й забуксувала, але все ж буде завершена. Тепер знають, що покарають не тих, хто порушує закон, а тих, хто не виявив достатньої лояльності до нових властей. Мені от цікаво, коли остаточно відкриють кордон для всіх антиукраїнських елементів у РФії? Там, кажуть, Порєчєнков і Охлобистін прагнуть приїхати в Україну, щось там попрезентувати, або в зону ООС знову на “сафарі” на людей заскочити. Ну і Віка Циганкова не проти б на інавгурації заспівати як не гімн ДНР, то хоча б “Руская водка…” Думаєте – неможливо? Усе вже можливо.

– Базовий суд нових властей – Окружний адмінсуд Києва – відсторонив керівництво вищої Кваліфкомісії Суддів, яка мала розібрати діяльність саме цих суддів. Це вже повний вінець судового свавілля, яке навіть близько було неможливим у часи, коли була повноцінна влада Порошенка. Припустити, що ці судді так осміліли виключно за власною ініціативою, точно не можу. Вони просто діють за системою відновленого телефонного права. Поки накази віддають з Відня, але незабаром до країни повернеться ряд знакових фігур колишньої влади. Очікуйте.

– Запущена процедура скасування санкцій проти РФ у ПАРЄ, проведено перші рішення в Комітеті Міністрів Ради Європи, які це роблять можливим. Раніше там поєднувалися зусилля нашої дуже пасіонарної делегації на рівні Парламентської Асамблеї, а в Раді Європи та на площадках ЄС фронт тримали Порошенко й Клімкін. Ви, недорогенькі, Порошенка позбулися, бо ж “усталі” від нього. Тепер бачимо, що фронт прорвано. У грудні готуйтеся до скасування чи суттєвого послаблення санкцій проти Путістану вже на рівні ЄС. Там теж усе трималося не на хвалених європейських цінностях, а на напористості Порошенка.

За минулу добу ще було до десятка подій, які раніше просто були неможливими, але на все це в мене зараз нема часу, бо доки тут відновлюють “світле” минуле (там ще багато ягідок буде), мені ще й працювати треба. Тому чергова “подяка тим 74% зе-білів, які до цього довели, й хоч якась моя спроба нагадати, що розворот України абсолютно реальний, а зупинити його ми ще зможемо на парламентських виборах, якщо віддамо достатню кількість голосів за партію “Солідарність” Петра Порошенка.

За матеріалами Taras Chornovil

Все буде Україна