«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Це був максимальний гонорар". Позитив розповів, за скільки вони з Дорофєєвою виступили на корпоративі в Коломойського

Найбільший гонорар український гурт "Время и стекло" отримав за виступ на новорічному корпоративі в українського бізнесмена Ігоря Коломойського. Про це під час першого епізоду Youtube-шоу NABARI розповів ексучасник колективу, український співак Позитив (Олексій Завгородній).

За словами Позитива, вони з на той час його партнеркою по групі, а зараз сольною співачкою Надією Дорофєєвою виступили в Коломойського за $60 тис.

"Наскільки я пам'ятаю, це був максимальний [гонорар гурту]", – заявив співак.

Він зазначив, що із цієї суми він і Дорофєєва отримали по 10%.

"Звісно, хотілося більше. Зараз уже про це говорити..." – зізнався він.

За словами артиста, під час цього корпоративу він зіграв із Коломойським у настільний футбол.

"Якраз із гримерки вийшов. Він такий: "Малий, зіграєш? Двушку ставлю. Я такий: "У мене лише 600". Зіграли, але щось перервалося. Його кудись повели", – розповів артист.

КОНТЕКСТ
Дорофєєва й Позитив із грудня 2010 року до березня 2020 року були учасниками групи "Время и Стекло". Після розпаду колективу артисти будують сольні кар'єри.

Продюсером гурту був український шоумен Потап (Олексій Потапенко), який з осені 2023 року живе за кордоном.

Коломойський перебуває під арештом із 2 вересня 2023 року. Восени йому оголосили кілька підозр від правоохоронних органів – у шахрайстві й відмиванні коштів на суму 570 млн грн, у заволодінні 9,2 млрд грн із коштів "ПриватБанку" й у незаконному заволодінні 5,8 млрд грн шляхом зловживання службовим становищем і незаконних дій з електронними грошима, засобами доступу до банківських рахунків.

8 травня 2024 року Коломойського повідомили також про підозру в організації замовного вбивства. Печерський райсуд Києва 9 травня обрав Коломойському запобіжний захід у справі про організацію замовного вбивства.

Все буде Україна