«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ці 40 днів після Великодня – осoбливі! Гoсподь бyде ходити по землі і зустpічатися з нами під різним виглядом.

Він є завжди тоді, коли людина поспішає, коли в тісноті знаходиться, коли у людини немає часу. Відчуває віру нашу-наскільки ми маємо любов до ближнього. І безліч прикладів в патериках. Найяскравіший, один з них, як зі скиту йшов в монастир подвижник Арсеній.

Бачить: попереду жебpак на візку пересувається, руками спирається об землю, і на коліщатках на пересувається. Арсеній був сильний і дуже здоровий фізично. От і взяв його на плече – і в монастир, куди теж поспішав. Підходить до монастиря, дивиться: брати всі зібралися, і подумав, що це послів будь-яких зустрічають.

Став підходити ближче: ігумен до всіх звертається і говорить: «Ось Арсеній Господа несе!» А цей дивується. А ця ноша все легше і легше: чим ближче до монастиря – тим легше ця ноша його. І всі побачили Господа, який возносився на небо.

І слова до Арсенія звернені: «Арсеній! Я тебе не забуду!». Ось таке було явище. Я закликаю до того, щоб ви пильнували ці 40 днів (після Воскресіння Христового) і більше займалися благодійністю. Дивись хто-небудь і потрапить на Господа.

«По вірі вашій нехай буде вам».

Схиархимандрит Інокентій

Джерело

Все буде Україна