«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“ЦИМ” кроком Зеленський зірвав усі плани Порошенко: «Та пішли ви хлопці … швидше і подалі»

Адміністрації президента потрібно зупинити зростання рейтингу шоумена і кандидата в президента Володимира Зеленського прямо зараз, тому що вихід коміка до другого туру з першого місця буде означати крах Петра Олексійовича

Про це в блозі на «Главред» повідомив політтехнолог Михайло Подоляк.

«У невстановлених технологів (іронія) одного з крутих і вкрай ефективних кандидатів (іронія-2) є проблема, яка змушує їх постійно ходити по адмінбудівлі в мокрих штанях. Як довести дурному електорату, що Володимир Зеленський повинен піти в електоральне небуття? Або хоча б – як зупинити образливий зростання його рейтингу? », – написав він.

За словами політтехнолога, спроба перетворити все в жарт – не пройшла.

«Але ж здавалося, що може бути простішим: давайте доведемо, що це якийсь« сепарскій клоун без освіти, знань, досвіду і взагалі без царя в голові ». Але ніхто і близько не сміється, а тільки сильно злиться через ці інфантильних спроб невстановлених технологів. Тому що Зеленський – це зовсім не про сміх, але про наростаючу ненависть і роздратування. І навіть про «пішли ви хлопці … швидше і подалі», – додав він.

Спроба звинуватити його в проросійськості теж не працює, вважає експерт.

«Взагалі. Просто тому, що традиційний істеричний крик цих дивних хлопців про «російських вовків», які вже завтра нападуть на отару дурних овець, теж сильно дістав. Особливо у виконанні оскаженілих і цинічних торговців, ну скажімо, «білоруським вугіллям» (шахти, правда, забули організувати там) за посередництва російських кураторів.

Спроба забити всі інформаційні канали примітивним компроматом теж не працює. Тому що це всього лише безрезультатна така забава «групи Петра Олексійовича» – сосем власні пальці, дебільненко так і щербато іржемо, йдемо зі своїми хіхонькамі за відомою адресою », – написав Подоляк.

На його думку, спроба намертво прив’язати Зеленського до Коломойського знову ж зіграла тільки в плюс коміку.

«Тому що – ось він наш класичний парадокс – якби навіть сам Ігор Валерійович вирішив вийти нині на полі політбрані проти неймовірно успішного Петра Алеесеевіча, то він би і переміг в першому турі з розгромним рахунком. Сильно різні репутації і сильно різні громадські оцінки », – додав експерт.

«Спроба передати« привіти »і поугрожать, що« завтра до тебе прийдуть брутальні хлопці з АТО або агресивні патріоти », взагалі ні про що. Тому що там вже на горизонті маячать ще більш брутальні патріоти … Авакова », – написав він.

Також Подоляк назвав п’ять причин, чому зростає рейтинг Зеленського.

«Що ж залишилося юзати? Як зупинити? А зупинити треба прямо зараз, тому що вихід Зеленського до другого туру з першого місця вже буде означати чийсь крах. І подальший розгром у другому з результатом 70 на 30 », – додав політтехнолог.

З артилерії Порошенко проти Зеленського є два шляхи, які теж не увінчаються успіхом, вважає експерт.

«Або кримінальну справу проти кого-то важливого з оточення Зеленського зі звинуваченнями в сепаратизмі. Але знаючи професіоналізм нинішніх силовиків Порошенко, якісно не вийде. Відразу полізуть косяки, грандіозний скандал і черговий позорчік », – сказав він.

«Або можна як в РФ, технології якої у всю використовують« технологи Петра Олексійовича », де іноді вдаються до фізичного усунення. Зрозуміло, це безглуздо, тому що відразу призведе до обов’язкового побіжу технологів. Але ж хлопці давно в астралі і бачать світ в іншому світіння) », – підсумував Подоляк.

«Ах да, можна просто тупо пограти під час підрахунку, влаштувати маніпулятивний exit-poll, зробити круглі очі і нахабно сказати – ми чемпіони», – додав він. Пише  -bbcccnn.org

Все буде Україна