«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У готелях Єгипту знайшли безліч порушень і знизили зірковість: кого закрили в Шарм-ель-Шейху та Хургаді

У Єгипті під час перевірки сотень туристичних готелів у десятках знайшли безліч порушень. В результаті частину з них позбавили зірок, а 18 готелів взагалі закрили через порушення санітарних правил.

З ініціативи міністерства туризму Єгипту готелі Хургади та Шарм-ель-Шейха почали перевіряти після масового отруєння туристів в одному з готелів Хургади. Про це повідомляє портал АТОР.

В результаті перевірок закрили три готелі в провінції Південний Синай (курорти Шарм-ель-Шейх, Дахаб та ін.), шість - у провінції Червоне море (Хургада та її селища, Марса Алам). Ще в дев'яти готелях регіону заборонено роботу харчоблоків через їх неналежний санітарний стан.

Примітно, що контрольні комітети заборонили власникам готелів їхнє повторне відкриття без нових перевірок : інспектори хочуть переконатися, що всі вимоги від якості води до температури всередині холодильників будуть дотримані.

Також через поганий сервіс 30 готелям знизили зірковість. У Південному Синаї "зірки" втратили 13 готелів. У провінції Червоне море в зірковості знижено 17 готелів.

За інформацією видання РБК-Україна в Хургаді заборонили роботу наступних готелів.

Montillon Grand Horizon Beach Resort 4*;
Sphinx Aqua Park Beach Resort 4*;
Grand Hotel Hurghada 4*
Nemo Dive & Hotel 3* у Сафазі;
У свою чергу на курорті Шарм-ель-Шейх заборонили такі готелі.
Luna Sharm Hotel 3*
Sharm Inn Amarein 4*
Sharm Bride Aqua Hotel Resort & Spa 4*
Aida Better Life Resort 3*
Як повідомляв OBOZREVATEL, в єгипетських аеропортах спостерігаються великі черги біля стійок реєстрації, а також скупчення людей на виході та вході. Наприклад, 28 листопада на два найпопулярніші курорти Червоного моря – Хургада та Шарм-ель-Шейх прибув 161 літак із туристами.

Все буде Україна