«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У найпопулярнішому київському парку знищили столітні дерева: українці лютують (ФОТО)

Деяким з цих дерев було біля 100 років

У парку київського Політехнічного інституту спиляли древні дерева, і це розлютило місцевих жителів.

Про це пише Хмарочос.

Найстарішому з дерев було 100 років. В мережі користувачі різко висловлюються з приводу рішення київської влади – для багатьох ці дерева вже стали символом КПІ.

"Екологічний пекло в Києві", "Який кошмар! Навіщо? Улюблений парк", "Немає такого лайливого слова, яке б цілком передало моє обурення. Але, що я точно знаю, що по смерті ці негідники потраплять у пекло, де дерева їх будуть рубати кожну мить", - висловилися кияни.

У відповідь коммунальное об'єднання "Київзеленбуд", яке займалося виконанням робіт, пояснило, що зрізання пов'язано з аварійним станом дерев. Перед цим об'єднання провело обстеження, оскільки до них надійшло звернення від КПІ. Всього, згідно акту виконаних робіт, на території парку КПІ зрізали 13 дерев, а одне частково обрізали. Причиною виявилася "трухлявість і дуплистість".

Додамо, що озеленення парку почалося відразу з будівництвом навчальних корпусів за участю студентів і викладачів. Будівництво корпусів завершилося в 1898 році. На будівництво парку виділялося 49 000 143 рубля і 48 копійок. В основу планування було покладено регуляторний принцип - коли малюнок алей, доріжок і клумб з зеленими насадженнями має правильну геометричну форму.

Джерело

Все буде Україна