«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У Росії мітингувальники кидаються під танки і перекривають дороги. Подивіться, що там робиться. Кадри

Протести на Північному Кавказі, які вже якраз порівнювати з українським Майданом, набирають обертів. У паніці федеральна влада кинула на повсталу Інгушетію війська, підрозділи путінської нацгвардію і бронетехніку.

Десятки тисяч людей по всій Інгушетії протестуючих через переділ кордону між республікою і сусідній Чечнею на користь останньої. Федеральна влада сподівається придушити бунт за допомогою танків і силовиків, які вже суцільним потоком йдуть в регіон. Соцмережі публікують фотографії військової техніки на підступах до Магасу.

Телеграм-канал “Інгушетія_2018” публікує останні новини з місця подій.

Місцеві жителі повідомляють, що люди своїми тілами зупиняють просування колон з військовими в повсталий Магас.

ОМОН відмовляється виконувати накази міністра республіки і застосовувати силу до співгромадян. ” Натовп перегородила їм дорогу і утримувала протягом 1,5 години, далі колона переговоривши з кимось по рації розвернулися і поїхали в бік Екажево. Навіть наказ міністра внутрішніх справ Інгушетії з вимогою до ОМОНу пропустити військових інгуський ОМОН виконувати відмовився “, – сказано в повідомленні.

Тим часом, депутати, які раніше, з подачі Москви з легкістю проголосували документ про зменшення території Інгушетії на користь сусідньої Чечні, готові “розгорнути голоблі”. Є інформація, що багато хто з них готують заяву про те, що їхні голоси сфальсифіковані.

Джерело

Все буде Україна