«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У Стамбулі розпочався другий день Синоду

У Стамбулі почався другий день засідання Синоду Вселенського патріархату, на якому очікується рішення про дарування православній церкві в Україні Томосу про автокефалію.

У Стамбулі почався другий день засідання Синоду Вселенського патріархату, на якому очікується рішення про дарування православній церкві в Україні Томосу про автокефалію передає УКРІНФОРМ
Як і вчора у Патріархії відмовляються від коментарів та надання розширеної інформації, повідомляють кореспонденти Укрінформу зі Стамбула.

«Томос - перший крок до створення помісної церкви. Це процедура, яка вимагає часу, це не просто підписання документа. Це кропітка робота, з вираженням змісту, яка має бути виконана без поспіху та дуже уважно. Не буде феєрверків», - пояснили ситуацію в прес-службі.

За інформацією Укрінформу, на Синоді сьогодні мають виступити екзархи, призначені в Україну, але у прес-службі Вселенського патріархату на це запитання відповідають лаконічно: «може бути» та «ймовірно».

Як відомо, раніше в УПЦ КП повідомляли, що питання щодо отримання Томосу про автокефалію для України буде обговорюватися після звіту екзархів Вселенського патріарха у Стамбулі 10 жовтня.

Все буде Україна