«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

''У тебе є яйця, ж*лизе?'' Відомий художник накинувся на Зеленського в прямому ефірі

Відомий художник і телеведучий Сергій Поярков різко відповів українському шоумену Володимиру Зеленському через його відеозвернення до народного депутата від БПП Олегу Барни.

Так, Зеленський розкритикував нардепа, який послав журналіста, і звернувся до нього з таким закликом: “Ми знайшли для вас тепле, затишне, надійне місце. Тому “ідіть у ср*ку!”

У прямому ефірі телеканалу “Прямий” Поярков закликав Зеленського бути хоробрим до кінця та звернутися з тим же посланням до олігарха Ігоря Коломойського, на каналі якого (“1+1”) працює шоумен. Він заявив, що змушений оголосити власний флешмоб у відповідь Зеленському.

“З величезною скорботою я констатую факт, що Барна, на жаль, не може піти в ср*ку. Починаючи з 2015 року, вона щільно заткнута язиком Володимира Зеленського”, – сказав Поярков.

У нецензурній манері він назвав коміка жоп*лизом і закликав “знайти у собі мужність”.

“У тебе є яйця, щоб сказати те ж саме, слово в слово, Ігорю Валерійовичу? Тому що він зробив те ж саме… Герой до всіх ставитися однаково, навіть до своїх роботодавців. Якщо ти захисник свободи слова, “вжар” Коломойському!” – додав ведучий.

“Володю, не стань сракою! Якщо ти не скажеш це Коломойському, ти сам станеш сракою, ти сам перетворишся в те тепле і надійне місце, в тебе будуть посилати!” – підсумував Поярков.

Джерело

 

Все буде Україна