«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Україна пробачає Росії 12 млрд дол. боргів . Ну а сьогодні нам Слуги народу будуть це «продавати»як «грандіозну перемогу»

На своїй сторінці в Фейсбук Павло Розенко написав допис. Публікуємо мовою оригіналу. Орфографію та синтаксис збережено :

Я так розумію, що:

Україна пробачає Росії 12 млрд доларів боргів за транзит газу;

віддає Росії 3 млд. доларів за вкрадений Януковичем і його шайкой «кредит» 2013 року за відмову від євроінтеграції!

Ну а сьогодні нам цілий день нам в ефірах всіх каналів і в соцмережах Слуги народу будуть це «продавати» в різних упаковках як «грандіозну перемогу» ЗЕ-команди і особисто президента Зеленського?

Але, істина проста: в яку красиву обгортку не загортай, воно завжди залишиться гiмном 

Нагадаємо

Новий контракт на транзит російського газу через газотранспортну систему України укладуть терміном на 5 років.

Про це заявив віцепрем’єр РФ Дмитро Козак, передає РБК.

За його словами, підписання контракту очікується до кінця 2019 року.

“Обсяги – необхідні, достатні для задоволення потреб європейських споживачів”, – сказав він.

Козак зазначив, що між Україною та Росією “більше не буде судових суперечок”, а чинні суперечки сторони врегулювали. “Ми підписали тристоронній договір разом з ЄС”, – додав віцепрем’єр РФ.

Йдеться про 3 мільярди доларів, які Газпром вже винен Нафтогазу (їх, за словами Козака, сторони врегулювали), а також про нові позивні вимоги Нафтогазу до Газпрому на 12,25 млрд доларів.

Нагадаємо:

Представники Європейської комісії, України та Російської Федерації 20 грудня досягли остаточної домовленості з принципових позицій щодо транзиту російського газу через територію України для європейських споживачів і врегулювання взаємних претензій.

За підсумками переговорів у Мінську Росія та Україна підписали протокол домовленостей про продовження транзиту газу через Україну й врегулювання взаємних вимог.


19 грудня Україна та Росія досягли принципової згоди про новий контракт щодо транзиту російського газу через територію України.

Пізніше виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко повідомив, що напрацьовані на газових переговорах у Берліні принципи потребують узгодження на політичному рівні.

Міністр енергетики України Олексій Оржель заявив, що Україна, РФ та Єврокомісія напрацювали протокол, який наближає підписання транзитного контракту.

Також 19 грудня, до початку газових перемовин, президент РФ Володимир Путін заявив, що незважаючи на будівництво нових газопроводів, Росія має намір зберегти транзит газу через Україну.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Павла Розенка

Все буде Україна