«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Уже б не жив": Реп'яхова заявила, що врятувала Павліка від алкоголізму

Блогерка Катерина Реп'яхова заявила, що її чоловік, народний артист України Віктор Павлік мав серйозні проблеми з алкоголем до того, як вони почали зустрічатися. У тому, що співак подолав залежність, вона бачить свою заслугу.

Про це молода дружина артиста заявила у своєму Instagram-акаунті в форматі сторіз. Вона відповіла на запитання фоловерів, серед яких було й таке: "Чи розуміє Віктор Франкович, що ви [для нього] як ковток свіжого повітря та сенс нормального сімейного життя?".
Реп'яхова вирішила не бути скромною й відповіла ствердно. Вона сказала, що Павлік це розуміє. За словами блогерки, співак навіть заявив дружині, що якби не вона – його б не було вже в живих.

"Його слова: "Я б уже не жив, не зустрівши тебе". У Віктора були великі проблеми з алкоголем, що доходили до реанімацій. І востаннє йому сказали, що наступний раз може бути останнім", – написала Реп'яхова.

Вона знову натякнула на нібито погане ставлення до Павліка його ексобраниці Лариси Созаєвої. Так, блогерка заявила, що співак нібито був самотнім у своїй проблемі.

"І нікого це глобально не цікавило. Він був віч-на-віч з цією проблемою", – запевняє Катерина.

Молода дружина Павліка розповіла, що раніше він добряче пив
Дружина співака додала, що раніше Павлік мав кілька кредитів, але тепер він закрив їх. Залишилися лише виплати за спірну квартиру, через яку Реп'яхова та Созаєва публічно посварилися. Колишня дружина говорила, що співак обіцяв їй залишити житло, але передумав і просив з'їхати.

"Залишилася квартира, незабаром закриємо і це питання. І почнемо збирати на своє житло", – написала кохана зірки.
Реп'яхова розповіла про кредити чоловіка
Коротко про знаменитостей:
Віктор Павлік – народний артист України. Родом із міста Теребовля Тернопільської області. Співати під гітару почав ще у юному віці. Закінчив Київський національний університет культури та мистецтв.

Все буде Україна