«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

В Японії до кінця року знuщать все мікрохвuльовки в країні: названа nричина

Всі ті емпіричні передчуття бабусь, які говорили, що мікрохвильові печі «шкідлuві», схоже, справдилися завдяки недавнім науковим дослідженням. Уряд Японії вирішив позбутися від усіх мікрохвильових печей в країні до кінця року, повідомляє lifter і Noticias sobre.

Всім громадянам і організаціям, які не дотримуються цієї вимоги, загрожує тюремний термін від 5 до 15 років, в залежності від тяжкості злочину.

Причиною заборони використання мікрохвильової печі на японській землі стало дослідження вчених з Університету Хіросіми, які виявили, що мікрохвилі завдали найбільшої шкоди здоров’ю громадян протягом 20 років, ніж бомбардування літаків США у вересні 1945 року.

Всі основні виробники мікрохвильових печей в Японії вже закрили фабричні магазини, де продавалась ця продукція. У 2021 році планується зупинити виробництво мікрохвильових печей в Південній Кореї. Тим часом, Китай планує відмовитися від цього типу технологій в 2023 році.

Згідно з висновками експертів, їжа, розігріта в мікрохвильовій печі, має несприятливі вібрації, дисгармонійні з універсальними ритмами. Крім того, дослідники провели експеримент: 5 тарганів помістили на мікрохвильову піч і залишили на 3 години радіатор на джерелі потужністю 3000 Вт в режимі «гриль». В результаті всі комахи загинули.

Історія почалася з розтопленого шоколаду.

Мікрохвильова піч, як і більшість винаходів, є випадковим результатом роботи інженера, який працював над проектом, пов’язаним з радаром.

У 1946 році доктор Персі Спенсер, інженер корпорації Raytheon, зауважив, що шоколад в його кишені розтанув. Що трапилося? Він тестував так званий магнетрон. Хвилі магнетрона впливали шоколадну плитку, викликаючи внутрішнє молекулярне збудження і, отже, нагріваючи і розплавляючи м’який продукт.

Як працюють мікрохвильові печі.

Мікрохвильова піч має так звану магнетрона трубку, яка перетворює електричну енергію в високочастотні радіомікроволни, ці хвилі «поглинаються» їжею, тобто електромагнітні хвилі «хвилюють» «дипольні» молекули (в один кінець має позитивний заряд, а інший – негативний заряд), присутній в їжі, такої як вода.

Пише - vesti-ua.net

Все буде Україна