«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

В Україні хочуть скасувати ЗНО-2022 та іспити

Через війну в Україні цьогоріч збираються скасувати державну підсумкову атестацію (ДПА), зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

МОН спільно з профільним комітетом у парламенті, освітянською і батьківською спільнотою вийшло з пропозицією про одноразову зміну алгоритмів щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до вишів України у 2022 році.

Зважаючи на війну в країні, міністерство пропонує скасувати цьогоріч складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх закладів.

«Таке рішення є непростим, але необхідним, адже наше головне завдання – знизити рівень будь-яких стресів для дітей. Вони проживають непростий період сьогодні і ми маємо докласти всіх зусиль, щоб цей період хоча б якось пом’якшити. Відміна ЗНО сьогодні необхідна для збереження студентського контингенту, національного інтелектуального потенціалу, стимулювання до навчання в Україні навіть у такий скрутний для нашої країни та суспільства час», – наголосив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, що через війну в Україні вже скасували пробне ЗНО-2022.

Все буде Україна