«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

В Україні зявляться магазини світових Fashion і LifeStyle брендів

Київський ЦУМ розпочинає співпрацю з компанії MD Group – офіційного дистриб'ютора світових Fashion і Lifestyle брендів в Україні, серед яких представлена така торгова марка : Tommy Hilfiger, Diesel, G – Star Raw, Gant, Walker, Replay, Pepe Jeans, Accessorize, oodji. Вже в квітні в ЦУМ відкриється корнер італійського бренду REPLAY, а в липні – легендарний Tommy Hilfiger.

До сезону осінь-зима універмаг представить ще 50 брендів, включаючи Giorgio Armani, Diane von Furstenberg, Lonchamp, MCM, Jimmy Choo і Pal Zileri.

«Ми раді заявити про початок співпраці з MD Group. У нас грандіозні плани на цей сезон, величезне бажання працювати і реалізовувати усі спільні проекти. Ми упевнені, що наша співпраця буде довгою і плідною»,-  говорить генеральний директор ЦУМ Брайан Пол Хендлі.

Вже 29 квітня в ЦУМ відкриється корнер італійського бренду REPLAY – одного з лідерів на світовому денім-ринку. Товари цієї марки продаються в 6000 торгових точках більш ніж в 50 країнах світу. Бренд, який ще більше розширить уявлення гостей ЦУМ про джинсову моду, стане Diesel.

У ЦУМ буде представлений, як чоловічий, так і жіночий асортимент товарів цих брендів. MD Fashion вже більше 10 років є офіційним дистриб'ютором популярних світових Fashion і LifeStyle брендів в Україні. Серед них: Tommy Hilfiger, Diesel, G - Star Raw, Gant, Walker, Replay, Pepe Jeans, Accessorize, oodji і інші відомі бренди. Маючи великий досвід у сфері роздрібної торгівлі і управління брендами, компанія постійно розширює власну мережу роздрібних магазинів, інвестуючи в розвиток і навчання персоналу.

«У ЦУМ планується відкриття магазинів і корнерів брендів компанії в абсолютно новій, унікальній концепції. Обіцяємо, цього разу ви будете особливо здивовані!» - коментує директор з розвитку MD Fashion Марія Набока.

У сезоні весна-літо 2018 ЦУМ вже представив 50 нових брендів власної закупівлі, серед яких: Belstaff, Red Valentino, Hogan, Chiara Ferragni, McQ by Alexander McQueen, Bally і інші. А для сезону осінь-зима 2018 ЦУМ презентує ще 50 брендів, включаючи Giorgio Armani, Diane von Furstenberg, Lonchamp, MCM, Jimmy Choo і Pal Zileri.

Все буде Україна