«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Вaкцинa в обмін на "Закарпатську Україну": Клімкін прокоментував невдалий "жарт" словацького прем'єра Матовича

Ексміністр закородонник справ України Павло Клімкін прокоментував скандал із Прем'єр -міністром Словаччини:

"Історія зі словацьким прем’єром, який "жартує" про розмін російської вакцини на "Закарпатську Україну" багато про що говорить. Жарт, як кажуть, "по Фрейду". В деяких головах, хоч, може, і на рівні підсвідомості, Закарпаття не Україні належить, тому можна ним і "поторгувати". Завжди казав, що потрібно більше України у Закарпатті, на це має бути окрема стратегія, незалежна від того, хто при владі.

У нас РНБО на проросійські мережі впливу Медведчука почало дивитися, але у Закарпатті його вплив, до речі, теж не останній.

Буде дуже сумно і неправильно, якщо у нашій реакції ми обмежимося публічними заявами та вимогою вибачень - не хочеться, щоб Закарпаття стало "другим Кримом". Ви можете сказати, що до цього далеко і матимете рацію, але ризики теж шалені - від клановості і контрабанди до іноземного впливу, насамперед російського. Словацький прем’єр колись піде, його "жарт" буде забуто, але головне, щоб ми не забули, що там потрібно весь час і системно працювати, інакше будемо і надалі "відгрібати". Ми на це не заслужили." - пише Клімкін.

Все буде Україна