«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Вбивця дітей: в Україні заборонили популярну вакцину

Введена тимчасова заборона на однин із найпопулярніших препаратів від дифтерії

Смерть дитини змусила державні органи задуматися і припинити масову вакцинацію від дифтерії. Про це було заявлено офіційно. Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками введена тимчасова заборона на вакцину від дифтерії. Причиною таких радикальних заходів стало повідомлення про летальний випадок після введення вакцини.

Держслужба ввела тимчасову заборону на вакцину для профілактики дифтерії, правця та кашлюку (серії 282Р6016А, адсорбована, з цільноклітинним кашлюковим компонентом, суспензія для ін'єкцій, по 10 доз (одна доза 0,5 мл) по 5 мл, № 50 у пачці з картону, виробництва Індії).

На даний момент після летального випадку Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками випустила розпорядження, згідно з яким всі суб'єкти господарської діяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування даного препарату будуть зобов'язані негайно перевірити у себе наявність забороненого препарату. У разі виявлення вони зобов'язуються помістити його під карантин до подальшого розпорядження відомства.

Джерело

Все буде Україна